Více info

při SOŠ energetické a stavební, OA a SZŠ, Chomutov, p.o.

Po škole
Ocenění nejlepších YouTuberů

Součástí  Setkání Youtuberů dne 27.11.2017 i byla mediální přehlídka videí a hlasování o nejzajímavější video, které vyhrála 8. základní škola z Mostu. V měsíci lednu proběhla soutěž o nejlepší video vytvořené v rámci Klubu youtuberů, který funguje na každé zapojené škole. Probíhalo hlasování odborné poroty a veřejnosti. 8. ZŠ Most potvrdila své místo favorita a v obou kategoriích vyhrála opětovně první místo. Mostecký klub soutěžil s videem na téma návštěvy zábavního parku. Jejich spot získal v hlasování více jak třetinu hlasů. Městské gymnázium a Základní škola Jirkov obsadila 2. místo v hlasování veřejnosti a místo třetí v hlasování odborné poroty. Jako druhé nejlepší video ohodnotila odborná porota soutěžní video ZŠ Zahradní Chomutov, které veřejnost poslala na místo třetí. Všem patří veliká gratulace a již se těšíme při podzimním setkání.

Setkání s YouTubery

V rámci projektu „Zůstaňte s námi po škole, aneb Rozvoj kompetencí žáků škol v Ústeckém kraji“, se 27.11.2017 uskutečnilo setkání s mladými youtubery.

Zhruba 100 žáků zapojených základních škol a žáci naší školy měli možnost se s nimi osobně setkat, popovídat si, poradit s natáčením youtube a něco na sebe prozradit. Přijeli HouseBox, Veronika Spurná a Black Light Stars – Tadeáš Říha. Celé setkání moderoval Radek Jirgl. Zázemí celé akce nám poskytlo Centrum volného času – Domeček Chomutov.